SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

sevgiliye dogum gunu mesajlari

Sevgiliye doğum günü mesajları

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sadece sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara. sevgiliye doğum günü mesajları

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Birr insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi ayrıca Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.


Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.


Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Sonuç olarak Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.


Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.


Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…


Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

Cennetimin kapısı nice güzel yaşlara…

Tutabileceğiniz veya tutamayacağınız yeni sözlerin verildiği gündür belki de..

Aşk Sözleri Güzel sözler

Hem mutluluk verici, hem hüzünlü bir gündür.

Bazıları için kendini en yalnız hissettiği gündür hatta.

Veya en son ne zaman kutlandığını hatırlamadığınızdır…

İçten içe bir beklenti içinde sevdikleriniz tarafından hatırlanmayı beklersiniz. “Acaba hatırlayacak mı?” diye dört gözle mesajını veya aramasını beklediğiniz insanların diğer günlerden farksız şekilde sessiz kalması üzüntü verici olabilir sizin için. Artık herkesin farklı sosyal ağlarda profillerinin olduğunu göz önünde bulundurunca, anımsatıcılar sayesinde eskisine kıyasla daha fazla tebrik mesajının gelmesi geçici bir mutluluk da yaratabilmektedir.

Herşeye rağmen hatırlanmak ve hatırlamak güzel bir hissiyattır.


Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

Doğum günün kutlu olsun güzel kız. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

İyi ki varsın canım. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla, seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken hatıralarımızla avunuyorum en önemlisi Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik evrenimizde bugün her şey seni söylüyor.

doğum günü

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.


Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.


sevgiliye dogum gunu mesajlari

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.


Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.


Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.


Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…


Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimlee meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.


Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.


His dünyamın ekvatoru Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sağlıklı yıllar dilerim.


Her anıma neşe veren güzel kız mutlu yıllar.


Güzel kız nice mutlu ve sağlıklı yaşlara.


Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.


Kalbimin sahibi iyi ki varsın. Nice mutlu yaşlar dilerim.


İyilikle, barışla, umutla dolu bir yaş olmasını diliyorum. Ayrıca Seninle neler keşfedeceğiz, neler yaşayacağız, planlarımız nasıl gelişecek merak içinde bekliyorum. Seni seviyorum.

Hayatıma anlam veren güzel kız nice nice yıllara…


Hayat ortağım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Yeşil eriğim seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara…


Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek ; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!


Sen benim gökyüzümsün. İyi ki varsın nice sağlıklı yaşlar dilerim.


Nice sağlıklı, mutlu, güzel ve benli yıllara aşkım, doğum günün kutlu olsun.


Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.


Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın aşkım.

Aşk Sözleri Güzel sözler


Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.


Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım!


Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.


Heyecanla, başarıyla ve yeniliklerle dolu bir yaş dilerim tatlım. İyi ki doğdun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.


Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.


Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.


Bir tanem seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.


Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.


Seninle öyle bütünüm ki.Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!


Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.


Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.


Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice nice yıllara güzel melek…

Anlamlı sözler


Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.


Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyumm çünkü hayatımdasın! Mutluyummm çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!


Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.


Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.


Sevgilim en güzel yaşlarına adım attığın bu günde seni tüm kalbimle, aşkla seviyorum. Gelecek yıllarda elimi hiç bırakma. Akıp giden yaşama karşı elimizde tek kalan şey birbirimize tutunmak. Rengarenk bir ilişkide hayatı güzelleştirmek her güçlüğü aşmak demek. Sen benim umudumsun ve iyi ki varsın. İyi ki benimsin.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.


Sevgilim doğduğun gün benim için bayram demek, iyi ki varsın.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.


İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Sonuç olarak Nice mutlu yıllara canım!


Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Senn gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. mesela Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun güzel kız.


Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Yaşama sebebim iyi ki doğdun.


sevgiliye dogum gunu-mesajlari

Anlamlı sözler