Aşk Sözleri Güzel sözler.

Sevdiğinizi etkilemek’mi istiyorsunuz! Aşık olduğunuz kişi canınızımı yakıyor! Hoşlandığınız kişinin ilgisinimi çekmek istiyorsunuz! O zaman doğru yerdesiniz

Yapraklar çıldırıyor ise sebebi rüzgardır.. Bakışlar ve gülüşler yalansa netice isyandır.. içinde sıcaklık ellerinde ter, aklında biri varsa sebebi özlemdir..


Bir insani sevmek onunla yaslanmayi kabul etmek demektir benim icin.. Ben seni seviyorum ve bir omur boyu seninle olmak istiyorum!


Alo? Orası öteki dünyamı? Cennete bağlar misiniz lütfen? Neden mi? Bir yer ayırtmıştım, iptal etmek istiyorum. Nedendi? Şey….. Aşık oldum da.


Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.Arıyorum sevgilim işte budur günahım bir tek sana güveniyorum affet beni sevgilim.


Aşk dediğin nedir ki,gelip geçici bir toz pembe Mutluluksan başka, mutluluk dediğin nedir ki gercek gibi ama göstermelik,ölüm dediğin nedir ki anı ve daimi bir ay gibi.


Aşkım için ölürüm ama gururum için aşkımdan bile vazgeçerim….


Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez…


Az önce buradan bir rüzgar geçti.Nereye dedim? özlenen ve beklenen her yere dedi.Aklıma sen geldin.Sana bir tutam sevgi gönderdim dışarıya çık birazdan gelecek.


ABCÇDEFGHİKLMNOPRSŞTUÜVYZ


Aradığınız konunun ilk harfini tıklayarak ilgili anlamlı sözlere ulaşabilirsiniz.


Babama sordum senin gözünde değerim ne kadar diye dünyalar kadar dedi dünyanın değeri ne kadar diye sordum beş para etmez dedi kamyoncu edebiyatı.


Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama Sevgiyi hep Yüreklerinde Hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum ama hep YüREGİMDESİN…


Sevgiliye güzel sözler, Anlamlı, Manalı, Güzel Sözler,


BAŞKASINA KENDİNDEN FAZLA DEĞER VERME,YA ONU KAYBEDERSİN YADA KENDİNİ MAHVEDERSİN


Bataryası zayıf rüyalarımda , kapsama alanı dışında kalan sevgilime,, şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım,, şimdi yüreğimde ful çeken hattımla seninleyim…


Bazen her şeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorum ki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım


Bazı insanlar güle doğru koşarken ayakları altında ezdikleri kır çiçeklerini görmezler bile.


Bazı Sevgiler vardır ki İnsani pişman eder.çok doğru,Yinede sevmeye devam edin.Belki bir gün pişman olacağınızı bilerek sevin.


Ben bu hayatta pek çok yanlış yaptım ,ama acısını ben çektim Tek bir doğru iş yaptım oda sana kalbimle güvenmekti, Umarım laiksin sen buna canımın içi…


Ben her zaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu iyi bil ki SENİ SEVİYORUM…


Ben sana mecburum bilemezsin, adini mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle işitiyorum bir yaşamak düşünsem “sus” deyip adınla başlıyorum.


BEN SENİ ASIL İNSANLARIN BASİT DUYGULARIYLA DİĞİL,BASİT İNSANLARIN ASIL DUYGULARIYLA SEVDİM…


Sevgiliye güzel sözler, Anlamlı, Manalı, Güzel Sözler,

Ben seni bir doğrudan geçen noktalar kadar çok sevdim ama sen bunun sadece iki nokta arasında kalan bir doğru parçası kadarını anladın.


Ben seni çok sevdim deliler gibi bu büyük aşk ancak toprakta biter ne bir selam gönder ne halimi sor olsun ben güzelim Varlığın Yeter


Ben sevdiğimi kır çiçeği gibi avucumda değil, bir kurşun yarası gibi yüreğimde saklarım.


Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde saklıyorum..


Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde taşırım..!


Sevgiliye güzel sözler, Anlamlı, Manalı, Güzel Sözler,

BENİ SEVDİĞİNİ SöYLüYORSUN!!!TRENE İKİ BİLET ALDIM BENİMLE GELİYORMUSUN…???


Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirimi yoksa bir masal mı yazsam.Ama ben sana iki kelime yazıyorum.SENİ SEVIYORUM. beyaz güller açtı bahçelerde , sevdiğin.. ya o karanfil , baygın kokulu çiçek. gel yalnızlık bahçeme beyazlar giyin, anladım ki bu ömür sensiz geçmeyecek.


Bir ateşim yanarım külüm yok dumanım yok sen yoksun mekanım belli değil zamanım yok fırtınalar içinde beni yalnız bırakma benim senden başka sığınacak limanım yok bir tanem.


Bir başkası seni ömür boyu sevse benim bir anlık sevdiğim kadar sevemez.


Bir bulut gibidir benim yüreğim, başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır, bu yağmurdan sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saclarına mutlaka ıslaktır.


Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi, Yaşamaya dair sebepler bulmak için yaşıyorum… Eğer bir gün gelir de yaşamak için bir sebep bulamazsam; ölmek hiç.


Bir gece yarısı usulca pencereden dışarı bak! göreceksin nöbet tutuyordur köşe başında GöZLERİM! öyle kolay değildir beni, hala sokaklarındadır ayak izlerim!!!


Bir gökyüzü düşün gönlüm kadar engin.Bir uçurum düşün aşkım kadar derin, bir gece düşün sevdam kadar güzel,bir insan düşün sevdiğin sürece sadece senin BİR TANEM..Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..


Bir gün yüzüne bir kar tanesi düşerse o zaman yüreğinde bir serinlik hissedersin serinliği birisiyle paylaşmak istersen rüzgara doğru dön beni görürsün.


Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, Kalan son sevgi parçasını seninle, Sakin ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…


Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, Bir insanın özlemi olmalı özlemle açan çiçekler gibi, Bir insanın bir tanesi olmalı oda senin gibi..


Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen. özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın. Yokken dayanılmayan.


Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanır yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın.Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsın.


Sevgiliye güzel sözler, Anlamlı, Manalı, Güzel Sözler,

Bir su gibi berrak , bir çiçek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakin unutma.


BİR TUTSAĞIN KURTULUŞU VE BİR KöLENİN öZGüRLüĞü KADAR UZAK OLSAMDA HASRETİ HEP SENDE YAŞAYACAĞIM, YETER Kİ, BENİ YüREĞİNDEN SüRGüN ETME GüZELİM!!!!!!!


Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı!


BİR yaz rüzgarı ki eser içimde dolu dolu çekerim içimin derinliklerine tutuşur gözlerim.Akar yüreğime baslar bir çağlayan birden bire beste olur İSMİN yüreğime.


BİR GüN HAYATIN BüTüN GüZELLİKLERİNDEN VAZGECİP öLüME SESSİZ SEDASIZ GİTMEK İSTERSEN,YANIMA GEL Kİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN,SENSİZ OLMANIN öLüM OLDUĞUNU GöSTEREYİM.


birlikte paylaştığımız sım sıcak bir zaman parçasının küskün biten derin hüznünden kopacaktık bir an ama son kez tutacaktın ellerimden. Şimdi ‘kimi seversin sen…


Birlikte yaşayabileceğin birisiyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol.Geldiği zaman boşluk dolduran değil, gittiği zaman yerini dolduramayacak biriyle ol..Biz sevdim öyle kir çiçeği gibi değil sevdim mi her yönü ile severiz bir kurşun gibi çünkü sen benin gönlünde kurşun yarası gibisin


Biz sevgimizi kır çiçeği gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız biliriz ki seven vurulunca değil unutulunca ölür be gülüm.


Bizde yaşamak var, yalvarmak asla, bizde sevmek var, aldatmak asla. Sevmesini bilmiyorsan sevme, seve nede ihanet etme, edeni de asla affetme…


Bu aksam hiç gökyüzüne baktın mi? bakmadıysan bak tam karşında parlak bir yıldız göreceksin aslında o yıldız senisin! ben mi? ben şu an seni izliyorum!!!!!!!!:-)


Bu kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir!


Bulutlara yükledim özlemini,rüzgarlarla yolladım sevgimi,küçük melekler gönderdim seni öpmeye gelmediler mi…????


Bütün dünya yi sevginin renklerine boyayıp insanlara dağıt kendini sevginin bir rengi diye tanıt çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt.


Sevgiliye güzel sözler, Anlamlı, Manalı, Güzel Sözler,

Bütün Sevgilerin, bütün Coşkuların kaynağı DELİLİKTİR. Dışarıda hava aşk kokuyor ama içimde bir şey var bir boşluk bir eksiklik işte bu boşluğu doldurabilecek tek sen varsın.


Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarımın sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim.


Dünyada iki renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.


Dünyada ki herkes için herhangi birisin,ama herhangi biri için dünyalara değersin!!!


Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim, ama seni sana veremem ki….Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulamayan,işte SEN onlardansın!


Eğer Beni Bu Sokakta,Bu Mahallede Bu Şehirde Bulamazsan Sevgilim Bil ki Ben, Gözlerinin Daldığı Yerdeyim…


Eğer bir gün evlenirsen sana beyaz samdan içinde pembe bir mum hediye edeceğim, eğer ki karanlık mutluluğunu engellerse, o mumu her yaktığında erirken beni göreceğin.


EĞER BİRİNİ SEVİYORSAN ONU SERBEST BIRAK EĞER GİDİP GERİ DöNERSE DEMEKTİR Kİ O HEP SENİNDİ AMA GİDİP GERİ DöNMEZSE BİLKİ HİÇBİR ZAMAN SENİN OLMAMIŞTIR.


Eğer seni unutmak için sevseydim adını kalbime değil güneş doğduğunda kaybolan buğulu camlara yazardım bir tanem.En büyük okyanusta bir su damlası olmak,uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak… Gecemidir insanı hüzünlendiren,yoksa insanımıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gecemidir seni bana düşündüren yoksa ben miyim düşünmek için geceyi bekleyen sevgilim.


Gercek sevgi vazgeçmeyi de bilmektir.Bezende yenilgiyi kabullenmek.Pişmanlıkları itiraf etmek,Kalbine taş basmayı bilmek ve gerektiğinde gitmesini bilmektir…


Git rüzgar bu mesajı okuyana, Onu ne kadar sevdiğimi anlat,Mutluysa usulca gel,Mutsuzsa kulağına “Dostun Her zaman yanında diye fısılda unutmasam yüreğim Onunla.


Gitme dünyam dönsün ,dönsün.Ben hiç kimse ölsün mü ölsün istemem:)))


Gökten BİR YILDIZ Seç KENDİNE;EN Güzeli VE EN PARLAĞI OLSUN. BİRDE BENİM İçin Seç: Güzel VE PARLAK OLMASI GEREKMEZ; SANA YAKIN OLSUN YETER:BİR;;;;TANEM:::::


Gönüller Birdir Mekanlar Ayrı olsada Yaşananlar Güzeldir Mazide Kalsana Umurumda Değil Dünya Yıkılsa da Biz Sevdiğimizi Unutamayız Uzaklarda Olsa da…


GöZLERİMDE HAYALİN DUDAKLARIMDA İSMİN ELLERİMDE ELLERİN YOK ARTIK AMA HER ŞEYİNLE KALBİMDESİN..


Gözümde bir damla yaş olsaydın, seni kaybetmemek için bir ömür boyu ağlamazdım….Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..


Gül bahçesinde geçse de ömrüm,inan üstüne gül koklamam gülüm.Seni koklamak-olsa da ölüm,senin için ölmeye değer be gülüm


Gül Filizlendiği Günden İtibaren Güneşe aşıktır.Her Ne kadar Güneş Her Akşam Ayın Görkemine Kapılıp Gülü Bıraksa da,Gül Asla Yıldızlara Kanıp Güneşini Unutmaz.


Gül kurusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimize koyduğumuz dostlarımızı unutamadık.


Gül olup her sabah baş ucunda açayım, odana tatlı kokular saçayım, güneşim, havam,suyum ol her saniye mutlu olayı..


Güle bir gün Sana her gün isyan ediyorum Tanrıya bir kendime binlerce sitem doluyum Sen yalanlarınla yaşa ben tek başıma;da yaşarım.


Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın mutluluk hep yüreğine dolsun ama bizleri unutturmasın… Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni


yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın. v


Güller vardır gül gibi kokarlar. İnsanlar vardır parfüm gibi kokarlar. çocuklar vardır mis gibi kokarlar.Sende bambaşka bir koku var aşkım Sende Aşk kokusu var.GüLLER, LALELER, KARANFİLLER BüTüN çİçEKLER SOLAR. DEMİR çELİK KIRILIR AMA GERçEK DOSTLUK NE SOLAR NEDE KIRILIR…


Gülmek her zaman umudun ve tutkun olsun. olurda bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun ve en güzel günler senin olsun.


Gülmek için mutlu olmayı bekleme! Belki mutluluk gülüşünde saklıdır! Sakin ağlama, bil ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!


Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın ağlayayım deme bil ki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.


Gülmek Senin Bir Tutku Olsun Eğer Bir Gün Ağlarsan O Da Mutluluktan Olsun.. Gülü bir gün, Seni her gün Gülü soluncaya kadar seni ölünceye kadar SEVECEĞİM


Güneşin bile buz tuttuğu yerde yanan bir ateş görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir.


2 Comments

  • Altunelma

    Biz sevdim öyle kir çiçeği gibi değil sevdim mi her yönü ile severiz bir kurşun gibi çünkü sen benin gönlünde kurşun yarası gibisin