Cuma Mesajları

En güzel cuma mesajları

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Hayırlı Cumalar… En yeni Cuma Mesajları
Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar…
Allah’ım; inancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme. Bizleri İslam yolundan ayırma. Hayırlı Cumalar.


Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…
Anlatmaya dilde lisan yetmiyor utancından durdu kalem gitmiyor ne yapsak da bizde kusur bitmiyor olmuşuz bir kere isyana tabi kurtar bizi Yarabbi. Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…
Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.
Bu dünya fani sakın güvenme giden gelmez gelen durmaz Allah sevgisi gönülden çıkmaz gönlünüz iman mekânınız cennet olsun hayırlı Cumalar.
Bu güzel Cuma gününde tüm Müslümanlığa huzurlu günler dilerim.
Bugün bereket, bugün rahmet, bugün şefaat. Hayırlı cumalar dilerim…
Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Cumamız bayram tadında olsun inşallah…

Dualarda bu Cuma günü de buluşmak dileğiyle. Cumanın bereketi üstünüze olsun.
Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevla’m. Hayırlı Cuma’lar.
Ey Rabbim dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma. Hayırlı cumalar…
Gönüller duada birleşince cumalar güzelleşir. Hayırlı cumalar olsun…

Cuma masajları

En yeni Cuma Mesajları

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.
Günlerin en değerlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız Mübarek Olsun.
Hayatın şereflisini rızkın bereketlisini vücudun sıhhatlisini ahlakın faziletlisini evladın edeplisini nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı Cumalar dilerim.
Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.
Rabbim pekguzelsozler.com sen kalbi kırıkların sığınağı yolda kalmışların yoldaşı sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.
Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi sana şikâyet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız sana arz ediyoruz.

cuma mesajlari


Anlamlı cuma mesajları

Tüm Müslüman kardeşlerimin en değerli gününü kutlarım. Bereketli cumalar dilerim.
Umutsuz kapılar vardır açılmaz Rabbimin kapısı büyüktür kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar…
Ya Rabbi; gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar…
Ya Rabbi; sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme. Hayırlı cumalar…


Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.
Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et bizim için. Cumanız mübarek olsun.
Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sende dua et Allah için. Cumanız mübarek olsun.
Üstüne güneş doğan en kutlu gündür Cuma. Hayırlı cumalar dilerim.
İmkanların bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

Anlamlı Sözler, Manalı sözler, Kısa Anlamlı Sözler, Güzel Sözler

A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  İ  K  L  M  N  O  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y  Z 

Aradığınız konunun ilk harfini tıklayarak ilgili anlamlı sözlere ulaşabilirsiniz.