Bedava windows 10 yükle

MSEEA-Windows-Mod-C-Win-10-Friendly-Updated-desktopRezervasyon Yapın

1. Ücretsiz yükseltmenizi rezerve etmek için görev çubuğunun sağ alt köşesinde bulunan Windows 10 simgesine tıklayın.

  • o Windows 10 simgesini göremiyor musunuz? Windows Update’i çalıştırmak ve Windows 7 veya Windows 8 bilgisayarınız için var olan tüm uygun güncelleştirmeleri yüklemek bu sorunu çözebilir. Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Buraya tıklayın>>

2. Windows 10’u Edinin Uygulamasını açtığınızda, “Ücretsiz Yükseltmenizi Rezerve Edin” seçeneğine tıklayın.

3. Enter your email if you want confirmation of this reservation.

Win10-Home-and-Pro-desktop4. Hazır olduğunda Windows 10’u bilgisayarınıza indireceğiz ve size bildirim vereceğiz. Rezervasyonunuzu istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Eğer Windows 10 yükseltmesini bir kere indirip birden fazla cihaza kurmak için bir USB sürücü veya DVD yaratmak istiyorsanız – buraya tıklayın.

Note: Bu ücretsiz Windows 10 yükseltme teklifi sadece bilgisayar ve tabletlerde geçerlidir. Çoğu telefon için geçerli olacak ücretsiz Windows 10 Mobile yükseltmesi bu senenin ilerleyen zamanlarında çıkacaktır.

Yükseltin

Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, yükseltmek için sıraya girmiş bulunuyorsunuz. İlerleyen günlerde Windows 10’u Edinin Uygulamasından gelecek olan bildirimi bekleyin. Bildirim geldikten sonra yükseltmenizi hemen gerçekleştirebilir veya size uygun başka bir zaman için ayarlayabilirsiniz.

Keyfini çıkarın

Yükseltmenin ardından, söz konusu cihazda Windows 10’a ücretsiz sahip olursunuz.

Bize güvenebilirsiniz

Windows 10’a güvenle yükseltin. Microsoft Answer Desk Windows 10’la ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bire bir destek sağlamak üzere hizmetinizde olacaktır. Windows 10’a yükseltme hakkında sorularınız varsa Windows 10 Soruları ve Yanıtları bölümümüze göz atın ya da sorunuzun topluluk forumlarımızda yanıtlanmış olup olmadığına göz atın veya yanıtı bulamazsanız yeni bir soru gönderin.

Yeniliklere bakın

Windows 10 ile sunulan harika yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin.