Yeni yıl sözleri

Yılbaşı sözleri, Anlamli 2020 yeni yıl sözleri, Yılbaşı sms sözleri

Tebrikler düzenli gün kullanımınızdan dolayı 365 gün 6 saat kazandınız. Bakiyeniz 01.01.2020 saat 00:00 da hesabınıza aktarılacaktır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle iyi yıllar.

2019 sana güle güle 2020 hoş geldin sefalar getirirdin.

2019 bizden ne götürdü? Bizi bir yaş daha yaşlandırdı. 2020 bize ne getirdi? Bize yeni bir yaş daha getirdi.

Yeni yılın ülkemize ve tüm dünyaya milletlerine barış, esenlik ve mutluluk getirmesi temennisi ile yeni yılınız kutlu olsun.

Zamanımızın çoğunu yapmaya gücümüzün yetmeyeceği işleri yapmaya çalışmakla geçirdiğimiz söylenir. Halbuki gücümüz zamanı zorlar önemli olan yanımızda dostlarımız olsun.

Anlamlı Sözler, Manalı sözler, Kısa Anlamlı Sözler, Güzel Sözler,

A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  İ  K  L  M  N  O  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y  Z 

Aradığınız konunun ilk harfini tıklayarak ilgili anlamlı sözlere ulaşabilirsiniz.

Yeni bir yıl geldi kapımızı çaldı 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde dilediğiniz tüm güzelliklerin olması dileğiyle girecek olduğumuz yılın geçirmiş olduğunuz yıldan daha güzel ve mutlu geçmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler.

Yeni yıl

2019 yılını sevinciyle, hüznüyle geride bıraktık artık yepyeni bir yıla gireceğiz girecek olduğumuz 2020 yılının sizlere ve tüm milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim.

Yeni yılda da çiçeklerimiz solmasın, umutlarımız tükenmesin. Güzel mutlu günler sizlerin olsun yeni yılınız kutlu olsun. İyi Yıllar
Reklamlar

Savaşsız, kansız, gürültüsüz barış ve huzur içerisinde bir yıl geçirmek dileğiyle hepimizin 2020 yılı kutlu olsun.

2020 yılının tüm insanlara sağlık, huzur barış, mutluluk getirmesini Altunelma net ailesi olarak dileriz. Mutlu yıllar

Gülü seven gül bahçesine girsin, gülü seven dikenine katlansın. yeni yılınızda güller kadar güzel olsun. 2020 yılı sağlıklı ve huzurlu bir yıl olsun.

Yeni bir yıl yeni bir yılbaşı geldi bu yeni yılda da ailenizle, sevdiklerinizle birlikte güzel bir yıl geçirmeniz temennisiyle yeni yılınızı kutlarım.

2019 yılında yaşadığınız güzelliklerden daha güzelini daha fazlasını 2020 yılında yaşamanız dileğiyle yeni yılınızı kutlar mutlu yıllar dilerim. 2020 yılınız kutlu olsun.

2019’ya elveda, 2020’ye merhaba hoş geldin 2020, hoş geldin yeni yıl

Herkesin gelecek kaygısı ve geleceğe dair planları vardır. Çünkü gelecek günler bizim yaşamamızın önemli günleri olacaktır. 2020 yılı geleceğimize atacağımız ilk adım olacaktır. Attığımız ilk adımımızın bizlere mutluluk getirmesi dileğiyle iyi yıllar dilerim.

Yeni yıl milletimize kutlu olsun, yeni yıl bizlere,sizlere kutlu olsun. 2020 yılının tüm insanlığa hayırlar getirmesin Yüce Mevladan temenni ederim.

2020 yılında hatalarınızın az olması ve başarılarınızın zirvede olacağı bir yıl olsun. 2020 yılı iş ve özel yaşamınızda mutluluklar getirsin. İyi ve mutlu yıllar.

2020 yılı insanların birbirine yardım edeceği yardımlaşmanın ve paylaşmanın yılı olsun. Savaşsız ve barış içinde bir yıl olsun. 2020 yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın küslüklerin bitmesi, kardeşliklerin artması ve huzur ve barış içinde geçmesi dileğiyle iyi yıllar.

Yeni yılın aşk isteyenlere aşk, iş isteyenlere iş, çocuk isteyenlere çocuk, mutluluk isteyenlere mutluluk getirmesini niyaz ederim. Manevi kazanç dolu bir yıl olsun. Mutlu Yıllar.

2020 yılı istediğiniz aşkı ve sevgiyi bulmanız ve mutluluktan bulutların üzerinde uçacağınız bir yıl olması dileğiyle aşk dolu yıllar sizin olsun. Mutlu yıllar.

Yaşamanın temel amacı sevgidir. sevgi ise bir yaşamak biçimdir. 2020 yılı güzel duygularının paylaşılacağı ve paylaşım yılı olsun. Mutlu ve iyi yıllar.

Hüznüyle, sevinciyle, acısıyla, tatlısıyla kocaman bir yıl daha geçti. Hoş geldin 2020, hoş geldin yeni yepyeni yıl iyi yıllar.

Yıllar çok çabuk geçip gidiyor bizler için önemli olan geçen yıllarda bu ülkeye, milletimize hizmetler yapabilmek. Yeni yılda da ülkemize ve milletimize hizmetler yapmayi Allah bizlere nasip etsin.

İlk bahar güneşinin baharı müjdelemesi gibi mutlu ve sağlıklı güzel günlerin başlangıcı olan yeni bir yıla girmeniz dileğiyle tüm iyilikler sizlerle olsun. Nice mutlu yıllara.

2019 yılında yaşadığımız acı olayların ve terör olaylarının yeni yılda bitmesi ve halkımızın huzur ve barış içinde yaşaması temennisiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Yaz güneşi kadar sıcak, ilk bahar çiçekleri kadar güzel, baldan tatlı bir yeni yıl geçirmeniz ve 2019 yılındaki olumsuzlukları unutacağınız bir yıl olsun. İyi yıllar

2019 senesi artık acısıyla, sevinciyle geride kalacak 2020 yılı daha fazla mutluluk ve umut getirsin.

Hayatınızda yaşadığınız tüm güzelliklerden daha güzellerini 2020 yılında yaşamanız temennisiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Eski yıl giderken size bir güzellik yapıp piyangonun büyük talihlisi sizi yapsın, 2020 yılına en zengin insan olarak girmek en büyük hayaliniz olsun ve bu hayaliniz gerçek olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Destanlar gibi bir aşk yaşayacağınız güzel ve aşk dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle aşklı yıllar.

2020 yılının sizlere en büyük sürprizlerini sunması ve en güzel haberleri müjdelemesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Kocaman bir yıl daha geçti. Geçen yıldaki mutluluğunun daha da artması ve bir ömür boyu devam etmesi, yaşamında hiç bir şeyin seni üzmemesi, en güzel günlerin senin olması dileğiyle mutlu yıllar.
Reklamlar

Yeni yıl mesajlarında hep daha fazla mutluluk, daha fazla para, daha fazla bir şeyler istenmiş ben sahip olduklarımla yetinmeyi bilen biriyim yeni yılın sahip olduklarımızla mutlu olmayı bileceğimiz bir yıl olması dileğiyle mutlu yıllar.

2020 yılında hayatı daha iyi yaşayabilmek, ayağına gelen aşkı kaçırmamak ve en önemlisi keşke demeyeceğiniz bir yıl olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

İnsan hayalleri olmadan yaşayamaz, yeni yılın hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir yıl olması dileğiyle iyi yıllar.

Her yeni gelen yıl bizlere güzellikleri ile geliyor, gelecek olan bu yeni yılın güzelliklerinden nasibini almanı temennisiyle mutlu yıllar.

KardeşIiğin doğduğu, sevgiIerin birIeştiği, beIki durgun, beIki yorgun, yine de mutIu, yine de umutIu, yine de sevgi doIu nice yıIIara!

2020 yılında gönlünüzden sevgiler, yüzünüzden gülücükler eksin olmasın, mutluluğunuz daim olsun, yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yıl bizlerin umutlarını tazelemesi, sevgimizi çoğaltması ve mutluluğumuzu arttıracak bir yıl olsun. 2020 yılı hepimize kutlu olsun.

En durgun en mutsuz geçen günümüz yüzümüzden tebessümün eksik olduğu gündür. Yeni yılda yüzünüzden tebessüm, gönlünüzden sevgi eksik olmasın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Savaşların, acı olayların 2019 yılı ile birlikte geride kalması, yeni yılın barış, sevgi ve kardeşlik getirmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Sevgi esintilerini yüreğinizde hissedeceğiniz, hüzünlerin mutlulukla silineceği, umutlarınızın yaşamınız boyunca süreceği, başarı ve mutluluk dolu bir yıl geçirmeniz temennisiyle 2020 yılı sizlere sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yıla sevenlerinizle, sevdiklerinizle, aşkınızla, aşıkınızla, kardeşinizle, dostunuzla birlikte neşeli girmeniz dileğiyle iyi yıllar.

Kutup yıldızı her zaman en parlak ve en uzak yıldızdır ama ne kadar uzak olursa olsun bize her zaman yolumuzu gösterir. Yeni yılda kutup yıldızı gibi umutlarınız olması dileğiyle mutlu yıllar.

Sabahtır beri arıyordum sana bir yılbaşı mesajı göndermek için o site, bu site dolaştım ama en güzelini Altunelma net ailesi buldum. İyi yıllar.

Nefes alıyorsan orada yaşam vardır, yaşamın olduğu her yerde de umut vardır. Yeni yılda umutlarınız bol yaşamınız umutlu olsun.

Her yılbaşı gecesi bembeyaz kar yağar. Yağan bu karın eski yıldaki üzüntülerinizi, acılarınızı örtmesi yeni yıla bembeyaz bir sayfa açması dileğiyle iyi yıllar.

Bir yıl daha yaşlandık diye üzülmek yerine yep yeni bir yıla daha girmenin sevincini taşımalıyız yüreklerimizde yeni yılda sevinçleriniz bol olsun.

Yeni yıl mesajı

Sevgi bankasının mutluluk şubesinde, 2020 numaralı hesabınıza, 365 gün 6 saat daha aktarılmıştır. Umutlu ve mutlu bir şekilde harcamanız temennisiyle iyi yıllar