iPhonenumdaki müzik ve videoları nasil bilgisayarima aktarrim indirrim?

iTunes ile Tek Tuşla iPhonenuzdaki müzik  ve videoları bilgisayara aktarma

Bizim “Akıllı Yedekleme” özelliği ıle  iTunes arşivinize  tüm  müzik ve videolari aktarabilirsiniz.  Tek bir tıklama ile tümü ayarlanır!

IMG_1834

Yapmanız gereken  burdan copytrans programını

 indirmek ve kurmak

CopyPod iPod’unuzdaki müziklerinizi bilgisayarınıza transfer etme, kopyalama ve yedekleme gibi işlemlerinizde size yardımcı olacak kullanışlı bir araç. Program bir kısmı bozulmuş ya da virüs bulaşmış dosyalarınızı da kurtarmayı deniyor. Kopyalama ve düzenleme işlemlerinizi daha düzenli olsun diye kullanabilirsiniz. Şarkılarınız hakkında birçok bilgiyi değiştirebilirsiniz. Transfer işlemlerini de hızlandırıyor.

dosyanın linki
http://www.copypod.net/bin/CopyPod_Suite_v1.12.exe

dosyayı indirin.. itunesi acın. cihazı kablo ile baglayın..indirdigiz dosyayı calsıtırın. cıkan ilk Ekranda en bastaki
copy trans v2.62 yi tıklayın. sonra bir ekran gelecek iphonu tanıyacak. sol ust kosede iphone 3g yazısını goreceksiniz. ondan sonra müzikleriniz assagıda listelenmeye baslayacak. hangi muzigi istiyorsanız onu tıklayıp folder ı tıklayacaksınız. nereye kopyalayacagınızı soracak yol secip ok demeniz yeterli.

CopyTrans bütün şarkıları iTunes arşivinize  transferler eder.  Bu şekilde iTunes kütüphanesine % 100 ücretsiz kopyalayabilir.  iPhone veya iPod güncellendi? Sadece tek bir tıklama ile, CopyTrans aynı zamanda tüm ID3 Etiketleri kopyalar.