Galaxy Note edge özellikleri

Galaxy Note edge
black – white renkleri ile aramizda
CPU: Dort Cekirdek, 2.7GHz
Ekran: Super AMOLED, 2560 x [1440+160] (Quad HD+)
Çözünürlük: CMOS 16.0 MP

Devrimci Tasarım Note Edge kullanıcılar için bilgiye ulaşma, mobil cihazlarına bağlanma, kişiliklerini ve zevklerini ifade etmekte yeni bir yoldur. Cihazın benzersiz eğimli Kenar ekranı, kapak kapalıyken bile sadece başparmağın tek hareketi ile sık kullanılan uygulamalara, uyarılara ve cihaz işlevselliğine hızlı erişim sağlar. Ayrıca kullanıcılar video izlerken ekran görüşlerini bozmayacak şekilde bildirimler doğrudan Kenar Ekrana alınabilmektedir.

note edge 1

Keyif Alanınızdaki Artış Sizin için önemli bildirimler artık her zaman gözünüzün önünde. Her zaman en az kesinti ile ana içeriğe odaklanabilmeniz için tüm bildirimler Kenar ekrana taşındı.

note edge 2

Üst Düzey Ekran (Quad HD Super AMOLED Ekran) Keskin renk doygunluğu ve 5,6” Quad HD + Super AMOLED ekranın yüksek kontrastı ile sanki gerçek hayata bakıyormuşsunuz gibi akıcı ve canlı renkler hissedeceksiniz. Yüksek çözünürlük müthiş bir izleme deneyimi sunar. İnternette gezinme ve e-kitap okumak için tamamen optimize edilmiştir.

note edge 4

Kişiselleştirilmiş Tasarım ve Bilgi Akışı Güne canlı bilgiler ve kendi fotoğraflarınız ile başlayın. Ekranınızı galeri ve diğer görsellerden güzel resimlerle süsleyin. En önem verdiğiniz içeriğe bağlı kalın

note edge 5

Gelişmiş Kamera ile Parlak ve Net görüntüler Arka ve Ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekin. 3,7 MP F1.9 lensli kamera ve 16 MP Akıllı OIS arka kamera hayatınızın her anında hatta karanlık ortamlarda bile size en iyi fotoğrafları sağlar.

note edge

Gelişmiş S Pen S Pen gelişmiş basınç hassasiyeti sayesinde gelişmiş dijital el yazısı deneyimi sunuyor. Daha keskin detaylarla yazımınızı zenginleştirin.

Yaşamınızı zenginleştirecek yenilikçi teknolojilerimize Samsung Dijital Plaza ve Samsung Mobile mağazalarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Türkiye çapında 100’den fazla noktada bulunan Samsung Digital Plaza’larda, televizyondan beyaz eşyaya, cep telefonundan dizüstü bilgisayara tüm ürün gruplarını bir arada bulabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında hızla yayılan, deneyim odaklı konsepti, ürün eğitimleri ve özel etkinliklerle benzersiz bir deneyim sunan Samsung Mobile mağazalarında ise tüm cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar ve kamera seçeneklerini orjinal aksesuarları ile bir arada bulabilirsiniz.

Mağaza Seçiniz